citroen części

Zastanawiam się jakie części citroena mają w filmach

Od jakiegoś czasu lubię oglądać stare dobre filmy z kraju wina, miłości oraz dobrych serów. Zwłaszcza, że interesuje się motoryzacją, zawsze zwracam uwagę na to jakie samochody biorą udział w wyścigach, jakie są auta najczęściej reklamowane.

Części citroena są popularne

citroen częściSą dwie marki, jedną znam doskonale, ponieważ sprzedaje części do citroena, które są w naszym kraju bardzo popularne. Natomiast części reno, jakie posiada mój znajomy, są dużo częściej wykorzystywane w naprawach. Co wam będę mówił, że części renault są potrzebne, może nie dlatego, że samochody wymagają napraw. Może dlatego, że jest ich tak dużo na naszych drogach. W każdym razie części citroena jakie sprzedaje, zawsze mnie frapują, czy takie same mogę zobaczyć pod maską samochodów w filmach jakie oglądam. Chciałbym też mieć kiedyś w swoim sklepie jednak części do renault, ponieważ to zwiększy mi asortyment. Wiadomo, może będę miał więcej klientów. W każdym razie podoba mi się ten film z szaloną zakonnicą w żółtym garbusie, albo to była inna marka, nie pamiętam. To chyba był samochód, który posiadał części citroena. Takie prosto od producenta, a nie z odzysku jak mi się czasem zdarza. Trzeba zarabiać, być uczciwym, ale przede wszystkim zarabiać, takie prawo rynku. Nie mówię, że mój kolega ma złe części do samochodów renault, ale nie mówię też, że moje części do citroena są gorsze. Chcę tylko wzorować się na stylu jaki widzę w filmach, jak ten taksówkarz z wygolonym przedziałkiem. Ten to musiał mieć wszystkie części reno w środku. Takie zupełnie kosmiczne, ale pewnie u nas by się nie sprawdziły.

Kto dzisiaj takimi autami jeździ po drogach. Policja bardzo szybko złapie każdego pirata. Myślę, że nie ważne czy ma się części reno w swoim samochodzie. Ważne, aby jechać ostrożnie na drodze.

Więcej na http://motoleg.pl

O autorze: Kamila Paczkowska