jachty luksusowe

Wypożyczalnia jachtów luksusowych na mazurach

Mój kolega długo zastanawiał się nad tym co chce robić w życiu. Jego rodzice mają ziemię na mazurach i chciał zrobić coś tam. Wiedział, że ziemia ta będzie dla niego i może planować tam swój przyszły interes.

Jachty luksusowe do wynajęcia

jachty luksusoweMyślał nad tym że może otworzy jakiś pensjonat. Jednak gdy zaczął nad tym się dłużej zastanawiać doszedł do wniosku, że w pobliżu jest sporo ładnych pensjonatów i tak naprawdę jednak nie zawsze mają obłożenie. Także lepiej będzie gdy zainwestuje pieniądze w coś innego. Jednak nie jest wcale bardzo prosto wymyślić coś takiego z czego się na pewno będzie miało pieniądze. Zawsze każdy interes jest obarczony jakimś rodzajem ryzyka. Kolega dużo czytał na ten temat i szukał inspiracji. Stwierdził w końcu że zrobi wypożyczalnie sprzętu wodnego. Jednak nie będzie to taka typowa wypożyczalnia. W niej będą jachty luksusowe do wynajęcia. Takie jachty do wynajęcia są na mazurach. Jednak jest ich mało i są bardzo drogie. On chce nieco obniżyć cenę za wypożyczenie i zrobić profesjonalna stronę internetową przez którą taki jacht będzie można wypożyczyć. Będzie można zrobić także czarter mazury last minute czyli coś czego jeszcze tu nie było. Kolega ma nadzieję, że właśnie dzięki temu, że będzie miał taki yacht charter będzie miał jachty wypożyczone przez każdy dzień sezonu. A co za tym idzie będzie miał też więcej pieniędzy z tego wypożyczenia. Jeśli interes okaże się być trafiony to dokupi jeszcze jachty. Na początek bowiem chce kupić kilka jachtów by nie brać na to kredytu. Ja sama bardzo chciałabym popływać takim właśnie jachtem.

I mam nadzieję, że gdy kolega otworzy już tą wypożyczalnię to zaprosi mnie bym mogła zobaczyć jak to jest pływać luksusowym jachtem. Kolega zapewnia, że w pół roku powinien się z wszystkim uwinąć i że wtedy wszystko będzie gotowe.

Więcej o jachtach bofort.pl

O autorze: Kamila Paczkowska