Wypoczynek w Krakowie z masażem dla dwojga

W walentynki w tym roku chciałam zaskoczyć swoją drugą połówkę i zorganizowałam wycieczkę niespodziankę. Wszystko musiało się odbyć w wielkiej tajemnicy tak aby druga strona nie zorientowała się, jaka będzie niespodzianka. Byłam niezwykle podekscytowana wizją wspólnie spędzonego czasu, w romantycznym klimacie. 

Walentynkowy prezent- masaż 

romantyczny masaż dla dwojga krakówPlanowanie zaczęłam już od początku stycznia tak aby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Okres walentynek to czas kiedy wszystkie atrakcje dla dwojga są już zarezerwowane.  Zależało mi na dyskrecji. Mój mąż nigdy nie umie czekać na niespodzianki. Wolałam wszystko trzymać w zupełnej tajemnicy. Postanowiłam, że prezent musi być wyjątkowy, bo była to przy okazji nasza dziesiąta rocznica ślubu i musiała wyróżniać się na tle dotychczasowych. Zamówiłam apartament hotelowy i zabiegi w spa w Krakowie. Przy okazji zwiedzimy Kraków oraz spędzimy trochę czasu tylko we dwoje. Na samą myśl o prezencie, jaki przygotowałam nie mogłam się doczekać aby zobaczyć minę męża. W dzień poprzedzający walentynki z samego rana tuż przed budzikiem męża byłam gotowa na wręczenie małej koperty z zaproszeniem na romantyczny masaż dla dwojga Kraków był do tego cudowny! Mąż był bardzo zaskoczony, ale też i zachwycony. Od dawna nie mieliśmy dla siebie tyle wolnego czasu. Po pracy należało się szybko przygotować do podróży. W tym roku czternasty przypadał w sobotę, dlatego o wolne nie musieliśmy się martwić. Zapakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i ruszyliśmy w trasę. Oboje byliśmy w bardzo dobrych nastrojach i z ekscytacją opowiadaliśmy o atrakcjach, jakie nas mogą czekać. Wizja miłego spędzenia kilku dni poza domem, była bardzo przyjemna. Faktycznie  wszystkie atrakcje się udały, a klimatyczny romantyczny masaż był najlepszą ze wszystkich atrakcji. 

Po kilku dniach spędzonych w Krakowie musieliśmy wracać do domu. Byliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu wyjazdu oraz z zabiegów spa i masażu. Takie świętowanie rocznicy było strzałem w dziesiątkę. Każdemu, kto chciałby w miły sposób spędzić czas ze swoją drugą połówką, bardzo polecam taki wyjazd. 

O autorze: Paulina Niedźwiedzka