Transport busami do Holandii

Obecnie wszystkie duże miasta w Polsce posiadają połączenia autobusowe z różnymi krajami Europy. W czasach otwartych granic oraz swobodnego przepływu ludności nie jest problemem znalezienie połączenia cyklicznego z dowolnym miastem w Europie. Połączenia autobusowe są prowadzone przez małych oraz dużych prywatnych przewoźników.

Przejazdy autobusowe do Holandii

busy Toruń HolandiaZ Torunia do różnych miast holenderskich dojedziemy bez problemu. W Toruniu znajdziemy kilka połączeń z różnymi miastami w Holandii. Busy Toruń Holandia odjeżdżają głównie z dworca kolejowego oraz dworca autobusowego. Z Torunia dojedziemy do kilku miast holenderskich. Najwięcej połączeń z Torunia mamy do Amsterdamu. Busy Toruń Amsterdam odjeżdżają z Torunia dwa razy na dobę. Jeden bus odjeżdża w godzinach przedpołudniowych, drugi w godzinach wieczornych. Są to małe busy, które najczęściej swój ostatni przystanek mają na amsterdamskim lotnisku lub dworcu autobusowym. Bardzo częste połączenie Toruń ma z Rotterdamem. Do Rotterdamu bus odjeżdża raz dziennie, a w weekendy dwa razy dziennie. Połączenie z Torunia jest także do Hagi oraz Arnhem. Połączenia te są połączeniami wieczornymi. Po ośmiu godzinach trasy przez Niemcy busy są na miejscu. Bus do Hagi odjeżdża o północy na miejscu jest o godzinie ósmej lub dziewiątej rano. Takie połączenie jest bardzo wygodne dla ludzi, którzy jeżdżą do Holandii do pracy. Połączenie powrotne z Hagi mamy o dwudziestej.

Bilety na busy do Holandii możemy zamówić przez internet lub kupić u kierowcy przed odjazdem. Lepiej jednak nie czekać z kupnem biletu do ostatniej chwili. Busy jeżdżące do Holandii to małe, ale bardzo wygodne pojazdy. Na pokładzie takiego busa znajdują się bardzo wygodne fotele oraz telewizor. Przewoźnicy dbają o wygodę swoich pasażerów.

O autorze: Renata Koło