Sukienka wizytowa dla dziewczynk

 

Moja siostra niedługo bierze ślub. Pomagam jej w organizacji. Kupiłyśmy już suknię ślubną. Sala już dawno jest zarezerwowana. Waz z narzeczonym spotykają się z wodzirejem, by nauczyć się pierwszego tańca. Chcą nas nim zaskoczyć. Są w trakcie ustalania miejsca na sesję ślubną z fotografem. Wszystko mają już zaplanowane. Mimo to bardzo się stresują.

Sklep z sukienkami wizytowymi dla dziewczynek

sukienki wizytowe dla dziewczynekPamiętajmy, ze wesele to stres nie tylko dla przyszłych małżonków. Również się denerwowałam. Musiałam umówić się do kosmetyczki, fryzjera i kupić sukienkę. Mam czteroletnią córeczkę Dominikę. Ją również muszę umówić do fryzjera. Większy problem mam z sukienką dla niej. Obawiam się, że nie będzie zadowolona, że musi mieć na sobie coś eleganckiego. Odwiedziłam kilka sklepów. Sukienki wizytowe dla dziewczynek są prześliczne. Na szczęście nie występują tylko w ciemnych kolorach. Spodobały mi się dwie – jedna jasnoniebieska z odrobina koronki, a druga bladoróżowa z paseczkiem w talii. W piątek zabrałam Dominikę do sklepu. Moje dziecko było zachwycone różową sukienką. Sprzedawczyni pomogła dobrać nam rozmiar. Cena miło mnie zaskoczyła. Była niższa niż się spodziewałam. Do ślubu zostało jeszcze trochę czasu, a moja mała gwiazda chciała non stop chodzić w nowej sukience i każdemu ją pokazywać. Musiałam jej wytłumaczyć, że to strój na wyjątkową okazję. Wtedy doszła do wniosku, że pokaże cioci sukienkę dopiero na ślubie.

Dominika wygląda elegancko i schludnie. W Urzędzie Stanu Cywilnego prezentowała się ślicznie. Jestem z niej dumna. Nie marudziła podczas ceremonii, czego się obawiałam. Cieszyła się, że wszyscy są ładnie ubrani. Mówiła, że czuje się jak na balu, a ciocia, moja siostra, jest księżniczką, która bierze ślub z księciem. Była zachwycona weselem i zabawami przygotowanymi przez wodzireja dla dzieci.

 

O autorze: Ania Motylska