Sklepy z samochodzikami

Nie od dziś wiadomo, że dzieci starają się naśladować swoich rodziców. Małe dziewczynki gotują, sprzątają i opiekują się lalkami, a chłopcy udają że jeżdżą samochodami jak ich ojcowie. W związku z takimi upodobaniami dzieci, w sklepach znajdziemy samochody na akumulator. 

Od jakiego wieku są samochodziki na akumulator? 

sklep z samochodzikami na akumulatorJeżeli mamy syna kilkuletniego, który uwielbia jeździć samochodem, to na pewno się ucieszy, kiedy rodzice u kupią samochodzik elektryczny. Jest to model, w którym dzieci mogą samodzielnie jeździć, co jest szczególną atrakcją w takim wieku. Sklep z samochodzikami na akumulator jest najlepszym miejscem na dokonanie zakupu, gdyż znajdują się tu modele dla dziewczynek i chłopców. Autka są wykonane ze specjalnego tworzywa z plastikowymi i gumowymi elementami. Pompowane koła zapewniają świetną amortyzację w połączeniu z tylnymi amortyzatorami. Samochodzikiem kieruje się bardzo prosto, gdyż wymaga to jedynie obsługi pedału gazu, hamulca i guzika na kierownicy odpowiadającego za zmianę kierunku jazdy. W środku pojazdu znajdują dwa komfortowe fotele z oddzielnymi pasami bezpieczeństwa. Pojazdy na akumulator wyglądają jak małe kopie normalnych pojazdów, ponieważ są wykonane z niesamowitą dbałością o detale. Mają nawet światła przednie i tylne, klakson, oraz niewielki bagażnik na skarby kierowcy. Dzięki akumulatorowi samochód może bez problemu jeździć bez przerwy nawet przez kilka godzin. Wystarczy go ładować raz na kilka dni, przy normalnym użytkowaniu kilka razy w tygodniu. 

Samochodziki na akumulator są najczęściej kupowane dzieciom jako prezent na czwarte, lub piąte urodziny, gdyż w tym wieku bez problemu sobie poradzi z jego obsługą. Ceny samochodów elektrycznych wahają się od trzystu do nawet półtora tysiąca złotych. 

O autorze: Krzysztof Piątek