Randka z producentem pasów transportowych

Bogdan był bardzo przystojny i szarmancki, lecz nie były to jego jedyne zalety. Był też wyjątkowo dojrzały – onieśmielająco wręcz. Czułam się przy nim trochę jak pierwszoklasistka przy nauczycielu, jednak mimo to nie odczuwałam tego bardzo negatywnie. Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy zaprosił mnie na randkę – a konkretnie na kolację przy świecach.

Rozmowa o pasach transportowych

dobry producent pasów transportowychW trakcie kolacji zapytałam z ciekawości, czym Bogdan się zajmuję. Wiedziałam już, że jest producentem pasów transportowych, jednak mówiło mi to tyle co nic. Zaczął mi więc opowiadać – najpierw opisał dokładnie, czym są pasy transportowe. Wytłumaczył, że to one utrzymują przewożone na tyłach ciężarówek towary oraz one utrzymują całe wielkie transporty w jednym miejscu. Rozmarzona pomyślałam, że są pewnie tak silne jak dobry producent pasów transportowych siedzący przede mną. Powiedział, że jego firma wykorzystuje tylko najwyższej jakości materiały oraz specjalny splot, który dodatkowo zwiększa trwałość takiego pasa. Dlatego mogą być eksploatowane długi czas bez żadnych problemów. Wyjaśnił też, że pasy transportowe mają różny udźwig, który zależy od grubości taśmy oraz od sposobu jej zaczepienia na ciężarówce. Ich użytkowanie miało być też całkowicie bezpieczne, więc jego klienci i wspólnicy nie mieli podobno powodów do żadnych zmartwień.

Na koniec dodał, że credo jego firmy to: „bezpieczeństwo przede wszystkim”. W to nie wątpiłam – Bogdan wyglądał właśnie na takiego bardzo troskliwego człowieka, który przejmuje się dobrem towarów swoich klientów. Jakbym była potencjalnym wspólnikiem, to na pewno brałabym pasy transportowe tylko od niego. Do tego jeszcze ten wysokiej jakości materiał i mocny splot… Na pewno jego towary spełniają potrzeby każdej firmy!

O autorze: Natalia Pszczyk