chiller

Przygotowuję ofertę handlową na chiller

Kiedy szef zawołał mnie do swojego biura to od razu wiedziałem, że kroi się jakiś większy temat. Szef tylko inwestuje w trafne projekty i dzięki temu mamy mocno ugruntowaną pozycję na rynku.

Chiller w dobrej ofercie

chillerKiedy tym razem zawołał mnie do swojego biura to nie wiedziałem o co chodzi, gdyż nie było żadnych przecieków co do nowych inwestycji przez co ciekawość mnie zżerała. Kiedy usiedliśmy przy stole to powiedział, że inwestuje w instalacje wentylacyjne, ale nie ma jeszcze dostawcy i to będzie dla mnie zadanie. Mam znaleźć wszelkich możliwych dostawców na instalacje wentylacyjne i stworzyć dla nich ofertę handlową na współpracę. Szef nadmienił, że interesuje go również rzetelnie wykonany chiller i dobrze by było, jak znajdę firmę, która również będzie miała w ofercie chiller. Nie wiedziałem od czego zacząć, dlatego najpierw wyszukałem wszystkie firmy w województwie, które oferują instalacje wentylacyjne. Później sprawdzę, w której jest jeszcze dostępny chiller i dzięki temu będę mógł zawężać dostawców do tych, którzy interesują szefa. Znalazłem ponad sto firm, które mają instalacje wentylacyjne a i również chiller można u nich zakupić. Postanowiłem od razu wystosować ofertę handlową, która będzie brzmiała tak samo. Nie będę indywidualizował oferty, ponieważ nie jest to koniecznie. Wszystkie firmy mają instalacje wentylacyjne i głównie o ten produkt zabiegamy. Szef nie przedstawił mi kwot, które go interesują, dlatego sprawnie w ofercie zawarłem, ze interesują nas negocjacje handlowe, które będą korzystne dla każdej ze stron.

Postanowiłem, że oferty roześlę za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odbędzie się wszystko dzięki temu sprawniej i szybciej. Szef przystał na mój projekt i już na trzeci dzień rozesłałem do każdego producenta naszą ofertę współpracy.

O autorze: Kamila Paczkowska