Polecany i skuteczny microblading

Dla wielu kobiet troska o wygląd zewnętrzny jest naprawdę istotna. Wykonują one serie zabiegów pielęgnacyjnych, które mają zapewnić im zdrowy i piękny wygląd. Ja również byłam w grupie tych pań, które wstawały wcześnie rano, aby wykonać perfekcyjny makijaż. Zauważyłam jednak, że najwięcej czasu poświęcałam na wykonanie idealnego makijażu moich brwi.

Microblading zapewni nam idealne brwi!

najlepszy microblading w WarszawieWydawać by się mogło, że nie ma nic trudnego w podkreśleniu brwi, zwłaszcza, jeśli ma się je dobrze wyregulowane. Okazało się jednak, że sprawiało mi to dużą trudność. Często jedna brew różniła się od drugiej lub też obie wyglądały naprawdę nienaturalnie. Stwierdziłam, że musze z tym skończyć i poszukać innego rozwiązania dla moich brwi. Pomyślałam, że mogłabym wykorzystać do tego celu makijaż permanentny. Nie musiałabym wtedy każdego dnia poświęcać dużej ilości czasu na malowanie ich. Wiedziałam, że najlepszy microblading w Warszawie oferowany jest w gabinecie kosmetycznym położonym blisko mojego domu. Było mi to naprawdę na rękę, zwłaszcza, że miejsce to poleciła mi moja przyjaciółka. Cena za zabieg nie była wysoka, dzięki czemu mogłam sobie pozwolić na wykonanie makijażu od ręki. Pracujący tam profesjonaliści wyjaśnili mi na czym polega zabieg, a także dobrali odpowiedni kształt brwi. Następnie wykonywany był makijaż, w wyniku którego narysowane zostały dodatkowe włoski, które wyglądały naprawdę naturalnie. Byłam zachwycona uzyskanym efektem.

Początkowo brwi wydawały się zbyt ciemne, jednak wykonująca zabieg pani poinformowała mnie, że jest to normalne, ponieważ skóra jest zaczerwieniona, występuje lekki stan zapalny, ale po kilku dniach kolor będzie jaśniejszy. Rzeczywiście tak było. Całość prezentowała się doskonale, a ja mogłam cieszyć się doskonałymi brwiami!

O autorze: Joanna Pogoda