Pensjonat był lubiany przez odwiedzających

Ciocia przepisała na mnie pensjonat, któremu poświęciła cale swoje życie można powiedzieć. Ciocia jest jedyną siostrą mojej mamy. Nie miała dzieci nie mogła ich mieć dlatego traktowała mnie jak swoją córkę. Kiedy tylko mogłam często ją odwiedzałam. Lubiłam spędzać u niej czas. 

Obiekt był często wybierany przez turystów

dodawanie obiektu noclegowegoMieszkała nad morzem i posiadała duży dom z wieloma pokojami, które wynajmowała. Zatrudniała świetną kucharką. Mnie nigdy nie musiały zmuszać do jedzenia. Wszystkie potrawy były u nich pyszne. Pensjonat znajdował się blisko morza. W sezonie zawsze było sporo osób i ciocia miała dużo roboty. Kiedy tylko mama miała wolne jeździłyśmy do niej i dzięki temu wiele czasu spędzałam nad morzem. Często też zostawałam w pensjonacie kiedy mama musiała już wracać do pracy. Wolałam być u cioci niż siedzieć w domu sama i czekać na mamę. Kiedy dowiedziałam się, że będę prowadziła pensjonat bardzo się ucieszyłam. Postanowiłam wprowadzić trochę nowości, żeby był jeszcze bardziej znany i dostępny dla osób, które jeszcze  w nim nie były. Znalazła ciekawą stronę dzięki której mogłam dodać obiekt i wówczas kiedy klienci szukali na tej platformie nocleg to wówczas pojawiała się informacja o naszym pensjonacie. Dodawanie obiektu noclegowego nie było dla mnie skomplikowane. Trzeba było wnieść drobną opłatę, ale kwota nie była wysoka i byłam przekonana, że dzięki temu więcej osób będzie nas odwiedzać. Cioci spodobały się zmiany, które wprowadziłam do oferty.

Pensjonat zyskał nowe życie. Mieliśmy sporo gości, którzy odwiedzali nas z różnych zakątków kraju i nie tylko. Wiele osób rezerwowało sobie noclegi za pomocą platformy. Wszystko dobrze działało. Cieszyłam się, że nasz pensjonat jest doceniany i praca w nim była dla mnie bardzo ważna.

O autorze: Kamila Paczkowska