Jednostronne kasetony świetlne w Krakowie są dobrym sposobem na reklamę

Zakładając sklep w centrum Krakowa byłem w pełni świadomy jak istotną rolę w dzisiejszym pełnią reklamy. Ze względu na rodzaj zakładanego sklepu zastanawiałem się jednak intensywnie nad tym w jaki rodzaj reklamy zainwestować.

Wykorzystałem w krakowskim sklepie jednostronne kasetony świetlne

jednostronne kasetony świetlne w KrakowiePosiadałem sporą wiedzę na temat reklamy i wiedziałem na jak wiele rodzajów się ona dzieli. Otwierałem mały sklep spożywczy na własnym osiedlu, ponieważ doskonale znałem zapotrzebowania tutejszych mieszkańców. Mieszkańcami tego terenu są emerytowane pary, które raczej nie korzystają z internetu ani innych mobilnych urządzeń. Do szczęścia potrzebują tylko spokoju, drugiej osoby u boku i dobrze zaopatrzonego sklepu, który jest położony możliwie najbliżej ich. Wiem, że wielu osobom przeszkadzało to, że najbliższy sklep mieści się tak daleko, więc postanowiłem wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i założyć swoje przedsiębiorstwo. Korzystając z wiedzy, że większość moich potencjalnych klientów nie będzie korzystała z internetu zdecydowałem się początkowo zrezygnować z reklamowania sklepu w internecie, lecz zainwestować w coś zgoła innego. Postawiłem na tradycyjną reklamę. Wydrukowałem ulotki oraz plakaty, które miały zapowiedzieć powstawanie sklepu. Największą jednak inwestycją był kaseton, który miał jasno określać miejsce mojego sklepu i jego nazwę. Miał on za zadanie przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów, więc był duży i miał podświetlane litery. Jednostronne kasetony świetlne w Krakowie są dość popularnym rozwiązaniem marketingowym, ponieważ łatwo je zauważyć. Idąc za przykładem dobrze prosperujących krakowskich sklepów również takowy zakupiłem. Rzeczywiście niesamowicie dobrze wykonywał swoje zadanie. Dzięki niemu mój sklep był widoczny z daleka i przyciągał klientów nie tylko z osiedla, ale z jego usług korzystało również wielu przyjezdnych. To podwoiło przychody mojego sklepu.
Mój nowo otwarty sklep bardzo dobrze prosperuje. Wiem, że jest to zasługa dobrego wyczucia rynku i umiejętnej reklamy, która ostatecznie przyciąga nie tylko mieszkańców osiedla, lecz również podróżujących po Krakowie wielu turystów.  

O autorze: Zbigniew Zając