Jaką lampę sufitową wybrać?

Zmiana wystroju w mieszkaniu była nieco skomplikowanym procesem, jednak bardzo mi zależało na tym, aby nowy wygląd wnętrz bardzo różnił się od tego, który był wcześniej. Klasyczne rozwiązania zastąpiłam bardziej nowoczesnymi, dzięki którym wnętrza wyglądają bardziej minimalistycznie, jednak takie pomieszczenia podobają mi się o wiele bardziej.

Sufitowe lampy w mieszkaniu

lampy sufitowe zuma linePo zmianie kolorów ścian oraz niektórych mebli nadszedł czas na pozostałe szczegóły, które również mają znaczenie dla ogólnego charakteru pomieszczenia. Wcześniej w mieszkaniu były głównie lampy w stylu retro, które doskonale pasowały do poprzedniego wystroju. Jednak do nowoczesnych pomieszczeń potrzebowałam czegoś nowego. Zdecydowałam się na lampy sufitowe zuma line, które od razu przyciągnęły moją uwagę. Taki rodzaj oświetlenie najbardziej mi się podoba, ponieważ jego umiejscowienie sprawia, że całe pomieszczenie jest rewelacyjnie oświetlone, a to może mieć spory wpływ na to, czy dany pokój charakteryzuje się wysokim poziomem funkcjonalności oraz ergonomią. Wybrałam bardzo ciekawe lampy, których design od razu przyciąga wzrok. To sprawia, że stały się one również ozdobą dla otoczenia. Właśnie takie rozwiązania podobają mi się najbardziej – łączące piękną oraz niebanalną estetykę z praktycznością. Poza tym lampy powieszone pod sufitem są rozwiązaniem bardzo wygodnym – nie przeszkadzają, ani nie da się o nie potknąć.

Odpowiednio dobrane lampy okazały się być bardzo ciekawym elementem wystroju każdego z pomieszczeń. Zdecydowałam się na lampy sufitowe, ponieważ takie wydają mi się być rozwiązaniem najwygodniejszym oraz najbardziej ergonomicznym. Poza tym wybrane przeze mnie lampy bardzo fajnie się prezentują, co jest ich dodatkowym atutem, na który zwróciłam uwagę podczas zakupów.

O autorze: Przemek Modrakowski