Jak wygląda Trans 11.0?

W ofercie rowerów turystycznych firmy Kross na uwagę zasługuje seria Trans. W przeciwieństwie do Evado, ta seria daje nam wszystko, co najlepsze – od projektu po jazdę. Duża w tym zasługa myśli technologicznej i jej perfekcyjnego wykorzystania.

Turystyczny niezniszczalny Trans 11.0 od Krossa

kross trans 11.0„Jedenastka” to jeden z topowych modeli marki Kross, co do którego złudzeń nie ma ani branża, ani klienci – i jednoznacznie przyznają – to najlepszy rower wycieczkowy, jaki wyprodukowano w Polsce. Takim głosom nie ma się co dziwić, ponieważ Trans zebrał sporo nagród branżowych nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Jest to jednoślad, który pokona każdą trasę. Doceniają go zarówno ci cykliści, którzy preferują dalekie wyprawy, jak również ci, którzy wyjeżdżają w trasę jedynie sporadycznie. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by używać „jedenastki” jako środka codziennego transportu, gdyż dzięki swojej geometrii oraz wyposażeniu, sprawdzi się także w mieście. Kross Trans 11.0 kosztuje niewiele ponad trzy i pół tysiąca złotych. Może nie jest to mało, ale jeśli spojrzymy na jakość wykonania, zastosowany osprzęt i komponenty, to zapewne nie będziemy mieli zastrzeżeń co do ceny. Szczególnie, ze rowery turystyczne konkurencji, często niższej jakości, mogą kosztować nawet tysiąc-półtora tysiąca więcej. Warto zaufać marce Kross, ponieważ jeszcze nie zaobserwowaliśmy, by firma wypuściła na rynek projekty niedopracowane, bądź nieudane, co zdarzało się nawet branżowym gigantom. 

Nie każdemu odpowiadają rowery turystyczne ze względu na swoją charakterystyczną geometrię, jednak docenia się je dopiero wtedy, gdy ruszymy w daleką trasę. Bowiem żaden inny rower nie zapewni nam tyle komfortu i bezpieczeństwa, ile rower trekkingowy wysokiej jakości.

O autorze: Zuzanna Pakosińska