oprawa oświetleniowa

Inwestuję w oprawy oświeleniowe na budowanym osiedlu

Kiedy pojawiła się możliwość kolejnej inwestycji to nawet się nad tym nie zastanawiałem. Miałem co prawda w międzyczasie inne zlecenia, ale wiedziałem, że poradzę sobie również z tym.

Oprawa oświetleniowa i dobry projekt

oprawa oświetleniowaDo wybudowania było nowoczesne osiedle i wiedziałem, że na pewno podołam temu zadaniu najlepiej ze wszystkich. Co ważniejsze, odezwał się do mnie producent oświetlenia i wiedziałem już, że przy tej inwestycji będziemy razem współpracować. Na osiedlu ma się pojawić oświetlenie led i wszystko idealnie się złożyło. Na całym osiedlu mają stać domy jednorodzinne i potrzebna będzie oprawa najazdowa i wiem, że dogadam się z tym producentem. Wiem, że dostępna jest u niego świecąca kostka brukowa i również ona będzie montowana na terenie każdej posesji. Mimo, iż prace się jeszcze nie zaczęły to już wiem jak będzie wyglądała ledowa oprawa oświetleniowa na terenie całego osiedla. Widziałem projekt, który wywołał u mnie masę ciekawych pomysłów. Producent oświetlenia odezwał się do mnie po kilku tygodniach i zaczęliśmy rozmawiać na temat oświetlenia led, w które się u niego zaopatrzę. Powoli zaczynaliśmy budowę nowego osiedla i warto było już dokonać wszelkich ustaleń. Producent oświetlenia, z którym będę pracował przy tym projekcie jest dość rzetelnym kontrahentem i wiem, że wszystko zostanie załatwione tak jak ustaliliśmy. Kiedy już na osiedlu pojawiły się domy to producent oświetlenia przysłał do mnie swoich pracowników, którzy wykonają montaż oświetlenia led na całym terenie. Oczywiście montaż jest całkowicie za darmo, w ramach dobrej współpracy. Dzięki temu udało mi się zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Kiedy już została zamontowana każda oprawa najazdowa to pojechałem zobaczyć jak to wygląda. Byłem pod ogromnym wrażeniem i nawet sam chciałbym tam zamieszkać

O autorze: Kamila Paczkowska