Idealny materiał na sukienkę

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach w sklepach możemy znaleźć ubrania w naprawdę chyba w każdym stylu tak mimo wszystko czasami zdarzają się sytuacje w których ciężko jest mi kupić dokładnie takie ubranie, jakie bym chciała. W takich sytuacjach zawsze odwiedzam mamę, która jest zawodową krawcową i razem coś kombinujemy. 

Dopasowana sukienka ze ściągacza

ściągacz gładki grafitPomimo tego, że w sklepach odzieżowych możemy obecnie zakupić w zasadzie każde ubranie to jednak czasami zdarza się tak, że mimo różnorodnego asortymentu ciężko mi znaleźć ubranie, które z pozoru wydaje się być basicowe. Ostatnio na przykład chciałam zakupić obcisłą, jesienną sukienkę i nie mogłam znaleźć absolutnie nic, co wpisałoby się w moje gusta. Dlatego też poszłam ze swoim problemem odzieżowym do mojej mamy i razem zaczęłyśmy szukać w sieci odpowiedniego materiału z którego można by stworzyć moją sukienkę. Wybór padł na ściągacz gładki grafit ponieważ właśnie na takim kolorze mi najbardziej zależało. Ściągacz okazał się być strzałem w dziesiątkę ponieważ właśnie za sprawą swej elastyczności idealnie nadawał się na stworzenie sukienki o jakiej marzyłam, czyli idealnie dopasowanej do sylwetki i obcisłej. Zaletą ubrań w całości uszytych ze ściągacza jest właśnie jego elastyczność. Nawet jeżeli przybędzie tu i ówdzie kilka centymetrów ubranie wciąż będzie na nas pasować, a po obfitym obiedzie bądź kolacji ze znajomymi na mieście nie będziemy musiały się obawiać o to, że obcisłe ubranie zacznie nas uciskać.

Sukienka wyszła idealnie i była dokładnie tak wygodna, jak zapewniała mnie moja mama przed jej stworzeniem. Dobra jakość zakupionego materiału sprawiła, że pomimo częstego prania i częstego chodzenia w tej sukience nie rozciągnęła się ona, nie zaczęła podwijać, ani też nie zniekształciła. Jest to obecnie moja ulubiona sukienka i chyba jedna z najwygodniejszych, jakie kiedykolwiek posiadałam.