szkoła rodzenia

Ginekolog i szkoła rodzenia w Łodzi

Niedawno się przeprowadziłam z innego miasta. Teraz mieszkam w łodzi i jestem zadowolona ze swojej decyzji. Jednak w dużym mieście są zupełnie inne możliwości jeśli chodzi o pracę. A także dużo lepsze perspektywy rozwoju jeśli chodzi o moje dzieci.

Szkoła rodzenia w przychodni

szkoła rodzeniaZ mężem sprzedaliśmy poprzednie mieszkanie i kupiliśmy nowe. Myślę, że ta zmiana wyjdzie wszystkim nam na dobre i że nie będziemy jej żałować.W każdym bądź razie przeprowadzka wiązała się dla mnie z wieloma zmianami. Musiałam zmienić dzieciom szkołę a także znaleźć tu na miejscu lekarzy, do których chodziłam. Mam problemu od kilku lat z hormonami dlatego też był mi potrzebny endokrynolog na miejscu. Nie mogłam przecież jeździć wciąż tyle kilometrów do tego starego. Był mi potrzebny także dobry ginekolog, który jakoś także pomoże w tej walce z hormonami. Okazało się, że całkiem niedaleko mojego nowego domu znajduje się przychodnia. Postanowiłam, że pójdę tam i zobaczę jacy lekarze właśnie tam są. W przychodni była informacja o tym, że jest tu szkoła rodzenia w Łodzi jednak myślę,że coś takiego mi już raczej potrzebne nie będzie. Znajduje tu się też medycyna pracy a taki lekarz na pewno niedługo mi się przyda. Jest też kardiolog i lekarz rodzinny. Do lekarza rodzinnego się zapisałam od razu bo jednak dobrze gdy taki lekarz jest jak najbliżej miejsca zamieszkania. A ginekologa i endokrynologa znalazłam dwie ulice dalej. Także też nie jest źle. Praktycznie wszystko mam na miejscu i nie mam potrzeby żeby po coś jeździć do miasta. Myślę, że osiedle na którym zdecydowałam się mieszkać wybrałam naprawdę bardzo dobrze chociaż wcześniej łodzi jako miasta nie znałam dobrze.

Miasto dobrze zna mój mąż bo właśnie tu studiował przez pięć lat. Także gdy będę miała problem gdzie odjechać to na pewno on mi pomoże.

O autorze: Kamila Paczkowska