Czy kula śnieżna może być prezentem?

Wraz z początkiem grudnia zazwyczaj zastanawiam się wtedy nad prezentami dla swojej szalonej rodzinki. Największy problem miałam z Kornelią, moją najmłodszą siostrzyczką. Ma ona siedem lat i jest bardzo wybredna, jeśli chodzi o wszelkie prezenty. Lubi otrzymać coś takiego, na co będzie mógł patrzeć przez dłuższy czas, bo według niej jest zwyczajnie za duża na zabawki.

Dlaczego wybrałam kulę śnieżną?

kula śnieżna z pozytywkąChodząc po sklepach, rozglądając się po wystawach. Bardzo długo nie potrafiłam znaleźć nic, co ewentualnie by się spodobało Kornelii. W końcu w jednym ze sklepów ujrzałam coś takiego jak kula śnieżna z pozytywką. Kornelia bardzo lubiła wszelkiego rodzaju pozytywki, od małego miała na ich punkcie szczerze mówiąc bzika, więc stwierdziłam, że to będzie idealny prezent dla niej. Kula śnieżna z pozytywką miała w sobie coś takiego, że nie potrafiłam się przestań uśmiechać, kiedy na nią tylko zerkałam. Wiedziałam, że moja młodsza siostra będzie jednocześnie zaskoczona jak i zadowolona z prezentu, który otrzyma. Kula śnieżna z pozytywką można dostać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Ceny zazwyczaj zaczynają się od stu złotych w górę. Osobiście polecałabym przejrzeć kilka sklepów zanim zdecydujecie się na jedną konkretną. Kiedy pakowałam ostrożnie kulę śnieżną z pozytywką, byłam ogromnie zadowolona z siebie, że udało mi się znaleźć tak piękny prezent. Kula śnieżna z pozytywką miała Kornelii przypominać o czasach, w których dorosłe problemy nie miały kompletnie żadnego znaczenia.

Kiedy sama byłam małym dzieckiem, otrzymałam kulę śnieżną na prezent i muszę przyznać, że bardzo lubiłam na nią patrzeć. W sumie mam ją do tej pory, przypomina mi o wspaniałym dzieciństwie, które miałam. Myślę, że każdy z nas lubi mieć przy sobie talizman, który będzie czymś, co będzie przypominało nam o czasach, w których nie miało nic znaczenia.

O autorze: lucynas